O nás

Naše hodnoty

Lemory = Less is more. Věříme, že méně je více. Nevnímáme to pouze jako název naší značky, ale jako způsob přemýšlení, který se propisuje do naší práce a produktů.

Snažíme se dělat věci, které jsou nadčasové a jednoduché, bez zbytečných detailů a kudrlinek. Při vývoji našich produktů se řídíme třemi kritérii: dlouhodobost, praktická použitelnost a design.

Věci, které bereme do ruky mnohokrát za den si podle nás zaslouží být kvalitní a mají dělat radost pokaždé, když se jich dotkneme. Chceme dělat produkty, ke kterým si vytvoříte vztah.

Zodpovědnost

Jeden pořádný kryt nahradí desítky nekvalitních. Věříme, že díky správnému výběru materiálů a dodavatelů můžeme poskytovat produkty, které dlouho vydrží a navíc mají menší dopad na naše prostředí.

Všechny naše kožené kryty vyrábíme v České republice, u Hradce Králové. Kůže dovážíme z Itálie a plastové vaničky z Shenzhenu od prověřeného dodavatele, který poskytuje zaměstnancům dobré podmínky.

Produkty balíme do zrecyklovaného balení, které je možné znovu 100% recyklovat nebo opětovně použít.

"Snažíme se minimalizovat dopady našeho podnikání na prostředí a vyrábět produkty, které nebudete dlouho muset
nahrazovat jinými."

– Vít, spoluzakladatel

Náš příběh

“S Vítkem jsme se poznali na vysoké škole a od začátku jsme měli podobné vize ohledně podnikání, ale jako studenti jsme si nemohli dovolit vývoj produktu. Nejdřív jsme zkoušeli rozjet dárkovou službu, ale ani jednoho z nás to nenaplňovalo. Potom jsme se seznámili s Michalem, kterému se líbil náš zápal pro produkty Apple i to, jak nad podnikáním přemýšlíme. Rozhodl se investovat do projektu Lemory a tak jsme mohli v létě 2018 začít.

Od té doby jsme prodali více než 10 000 produktů a snažíme se neustále zdokonalovat, inovovat a přinášet nové produkty. Pořád pracujeme na tom, abychom byli i při větších počtech produktů schopni doručovat maximální kvalitu za rozumnou cenu a přitom si udrželi zápal a radost z toho, co děláme. Vážíme si každého z vás, kdo nás na naší cestě podporujete.”

- Jakub, spoluzakladatel