Jsme tu pro vás

Máte dotaz, na který jste tu nenašli odpověď? Nebo speciální přání?
Napište nám na sluzebnicek@lemory.cz

nebo nám zavolejte na +420 771 296 979
(PO-PÁ od 8:00 do 18:00)

Logo dotazu Lemory

V případě vrácení zboží

vyplňte formulář k odstoupení od smlouvy a pošlete nám jej společně se zbožím na adresu:

BeVIVID Store s.r.o.
Purkyňova 649/127
612 00 Brno-Medlánky

IČ: 04573579, DIČ: CZ04573579
FIO banka: 2200895776/2010

Na co se nás často ptáte?

O nákupu

Aktuální ceník najdete na stránce doprava a platba.

To záleží na tom, jestli chcete gravírování a jaký typ platby zvolíte. Zboží bez gravírování odesíláme hned po zaplacení, v případě platby kartou nebo na dobírku vám tedy balíček přijde zpravidla do 2 pracovních dnů. Při platbě převodem čekáme, až se připíše platba, vy tedy čekejte balíček až za 2-3 pracovní dny. No a u peněženek a obalů s gravírováním počítejte s dodáním do týdne.

Díky naší fotogalerii a videím věříme, že k tomu nedojde. Kdyby přeci jen, produkt nám můžete do 14 dnů od nákupu vrátit. Pošlete nám ho i s vyplněným formulářem na adresu:

BeVIVID Store s.r.o.
Purkyňova 649/127
612 00 Brno-Medlánky  

To by nás hodně mrzelo a hlavně překvapilo, protože náš mistr Honza je perfekcionalista a my navíc každý produkt osobně kontrolujeme.

Ale chyba se občas vloudí a nám jde především o vaši spokojenost, proto nám napište na
sluzebnicek@lemory.cz a my vám v rámci reklamace vrátíme peníze, produkt opravíme nebo pošleme nový. Na naše produkty se také vztahuje standardní záruční doba, takže stejná pravidla platí až do 2 let od nákupu.

Gravírování laserem není ražba, takže fantazii se meze nekladou. Gravírujeme jména, věnování, loga, můžeme i měnit fonty. Napište nám svou představu na sluzebnicek@lemory.cz nebo do poznámky k objednávce a společně ji doladíme.

O krytech

Kryty CLEAR a PROTECT jsou vyrobeny ze dvou materiálů (polykarbonát a TPU), díky kterým je kryt skutečně funkční. Záda krytu jsou pevná, takže při pádu nedojde k vymrštění iPhonu z krytu. Strany krytu jsou flexibilnější, proto při pádu na hranu utlumí dopad. Kryt AIR je vyroben z TPU, díky čemuž je tak tenký. 

Kryt PROTECT a CLEAR splňuje Military drop test MIL-STD-810G - pád z výšky 130 cm (výška ve které telefon držíte v ruce nad pasem) 26krát a poté musí být telefon i nadále funkční.

Záda těchto krytů jsou pevná, takže při pádu nedojde k vymrštění iPhonu. Navíc mají také přesah přes displej. Kryt AIR ochrání od každodenních nárazů a škrábanců.

Pro kompletní ochranu doporučujeme kryty doplnit kvalitním sklem na displej.

Kryt Clear - 1,5 mm

Kryt Protect - 1,3 mm

Kryt AIR - 0,6 mm;

Ano. Všechny kryty Lemory jsou vyrobeny tak, že je nemusíte před bezdrátovým nabíjením sundávat.

U krytů s kůží drobné nečistoty odstraníte pomocí mýdlové pěny a hadříku. Aby nevznikly nevzhledné mapy nebo useň neztvrdla, kožené výrobky nenamáčejte.

Určitě nedoporučujeme používat běžné saponáty, které by mohly kůži odmastit a narušit. 

3D ochranné sklo Lemory

Ano. Lemory 3D je navrženo tak, aby skutečně ochránilo displej vašeho přístroje. Nezastaví se před hranou displeje, ale jde až k ní. Nevznikne tedy ani milimetr nechráněné plochy displeje. Tomuhle zázraku se říká Entire View Protector.

1) Obrazovku přístroje vyčistěte alkoholem a suchým hadříčkem, odstraňte veškerý prach přiloženou nálepkou
2) Odstraňte ochrannou podložku
3) Sklo lehce přiložte na přístroj
4) Zatlačte na sklo. Pokud vzniknou pod sklem bublinky, vytlačte je prstem k okraji

Zatlačte na sklo. Pokud vzniknou pod sklem bublinky, vytlačte je prstem k okraji

Peněženky

Nejlepší ochrannou je prevence. Proto si dávejte pozor, kde peněženku nosíte. Chcete-li své kožené peněžence věnovat nadstandardní péči, použijte čistící krém, který kůži udrží příjemně vláčnou nebo speciální kondicionéry s obsahem tuků nebo oleje.

Pokud se náhodou podaří peněženku znečistit, jednejte co nejrychleji. Stačí k tomu vlhký hadříček, případně čistič na kůže. Po očištění ale nedávejte peněženku na přímé slunce ani ji nesušte na radiátoru či fénem. Nejlepší je ji nechat uschnout přirozeně v suchém prostředí.

6 karet a navíc bankovky. Z toho vyplývá, že minimalistům slouží jako plnohodnotná peněženka, jinak třeba jako pouzdro na karty, doklady či vizitky. 

Používáme italskou, tříslem činěnou, hovězí kůži. Tolik přídavných jmen znamená opravdu top kvalitu, navíc jde o kůži, která vzniká při zpracování masa. Z žádného našeho býka tedy nikdy nebude jen kryt na iPhone nebo peněženka.