Reference

Based on 461 reviews
92%
(425)
4%
(19)
3%
(15)
0%
(2)
0%
(0)
Spokojenost

Krásný kryt, perfektně padne. Možná drobná nevýhoda je, že na stisk bočních tlačítek je nutno použít větší sílu.

Již můj druhý obal od Lemory. Naprostá spokojenost. Navíc tento ihned prověřen pádem telefonu z více jak metrové výšky na dlaždice. Telefon ok!

Naprostá spokojenost 😉.

Čirý kryt Iphone 8

Vysoká cena.

Nejlepší sklo

Sklo je naprosto perfektní. Nejde poznat, jednoduše se aplikuje a je opravdu až ke krajům! Dotyk je též skvělý, na staré sklo jsem musela hodně tlačit. Tohle je opravdu neviditelné a neobtěžující. Snad vydrži.
Co se týče průhledného krytu, ten mě moc nenadchl. Je robustní. Z telefonu dělá cihlu a po pár týdnech zhnědnul. Ale na drou stranu dobře ochrání, je hodně pevný, že nejde ani ohnout.

Obal+sklo

Postranní guma na krytu není dostatečně pevná . Díky tomu při manipulaci vydává mlaskávé zvuky a mobil se v krytu mírně pohybuje ( časem to muže telefon poškrábat ) . Ze zadní strany se plastová plocha věcně Lepí na zadní stranu telefonu, tvoří se nevzhledne skvrny( zkoušela jsem na zadní sklo udělat otisky prstu, jak se někde doporučuje a bez efektu). Dále logo na ilustrační fotografii bylo M, domu mi dorazil s celým nápisem lemory( někomu to muže vadit) . V neposlední radě bych zmínila ochranu čočky, která je prakticky nulová, protože čočku nepřesahuje ani o 1 mm. Za mě je to velké zklamání a obal jsem po 5 dnech nahradila jiným. Co se týká skla, tak to vypadá super a aplikace je opravdu perfektní.

Kožený kryt 12 mini

Super kombinace vzhledu a funkce. Modrá kůže vypadá skvěle, perfektně na mobilu sedí a obal působí, že ho opravdu ochrání. Doporučuju!

Jsem spokojen a mužů jen doporucit

Naprostá spokojenost

wallet

Jsem moc spokojený. Pěkná práce.

Obal na 12 mini s gravirovanim

Supr

Druhý nákup na Lemory

První nákup krytu s ochranným sklem byl testovací a splnil naše očekávání! Zboží bylo navíc krásně zabalené, což nám ulehčilo přemýšlení o pozdějším výběru dárku.

Kožené pouzdro PROTECT pro iP12Pro

Dílenské zpracování je na velmi vysoké úrovni a kryt skvěle sedí na telefonu. Černá barva kůže navíc elegantně pasuje k jakékoliv barvě přístroje.
Na lámání chleba ale dojde až po prvním pádu na zem, ke kterému zatím naštěstí nedošlo. Teprve poté bude možno napsat relevantní recenzi.

Průhledný kryt je fajn mít :-)

Objednal jsem si průhledný kryt na iphone SE 2020 a jsem nadmíru spokojen, vzhled jak bez obalu (skoro :) , sice jsou tam vidět otisky, ale to jsou vidět i bez toho obalu, aspoň si to budete více čistit, je to daň za lesklost. Ještě mi nespadl, ale věřím, že až se tak stane, tak obal splní svůj účel. Nabídli mi slevu i na sklo, tak jsem si jej rovnou objednal , aktuálně už jedno mám nalepené, ale pak si to zkusím nainstalovat, mám z toho e obavy, abych to celé neposral :) . Kdyby za kilečko -dvě nabízeli možnost na jejich adrese lepení, tak bych tam asi raději zašel...uvidíme, třeba je to lehčí než to vypadá, aspoň dle jiných recenzí :) .

NAPROSTO SKVĚLÉ SKLO, DOPORUČUJI👍

Dobrý den, chtěl bych se poděli i o moji recenzi na tvrzené sklo od Lemory na iPhone SE 2020. Zrovna včera mi vypadl iPhone za běhu na beton a na malé kamínky a sklo přežilo BEZ JAKÉHOKOLIV ŠKRÁBACE A PRASKLINY. Měl jsem toto sklo + kožený kryt PROTECT (také od Lemory) a kombinace těchto dvou je SKVĚLÁ. První sklo mělo trochu vadné lepidlo na stranách, takže se tam dělali bubliny a byl to vadný kus. Lemory mi ale poslalo nové sklo (napsal jsem jim na instagram a poté na e-mail), takže spokojenost s kvalitou, komunikací a ochotou poslat nové v případě vadného kusu je NAPROSTO SKVĚLÁ👍 Takže toto ochranné sklo a eshop Lemory DOPORUČUJI👍

NAPROSTO SKVĚLÍ PRODUKT, který mi ochránil telefon před pádem na beton!!!

Chtěl bych se podělit o moji recenzi. Mám kryt PROTECT ve hnědé barvě a zrovna včera mi za běhu vypadl telefon z kapsy na beton a kamínky. Mám iPhone SE 2020 a oprava skleněných zad nebo displaye by byla hodně drahá. Do toho mám také od Lemory na iPhone SE 2020 tvrzené sklo a to vydrželo BEZ JAKÉHO KOLIV ŠKRÁBANCE! Jenom kryt se mi trochu odřel na hranách (hrany jsou z tvrdého plastu), ale to odření je APSOLUTNĚ ZANEDBATELNÉ, protože oprava by určitě stála několik tisíc. Takže kombinace krytu PROTECT a tvrzeného skla od Lemory je SKVĚLÁ👍 Jinak kryt vypadá moc hezky a i po 5 měsících stále voní po kůži😊 Jinak bych si dával pozor, abyste ho nevystavovali třeba vodě, protože se mi stalo, že mi trošku část krytu po styku s vodou malinko zmodrala, ale po pár hodinách na topení se zmodrání ztratilo👍 (Kryt se mi namočil od deště). Jinak výřezy jsou na konektory úplně přesně👍 Takže za mě, pokud chcete kvalitní kryt, tak TENTO NAPROSTO DOPORUČUJI👍

Clear

Po koženem pouzdru na iPhone mini mám nyní Clear a mohu hodnotit tak,ze pouzdra od Lemory jsou lepší,než originální pouzdra od ,které používám od iPhone 4. Mám jen jeden navrh: vyrábět pouzdra pro  Airtag 😉

Kryt se sklem sedi perfektne.Samotny kryt je kvalitni,zatim jsem takovy jinde na trhu nevidel.Celkove chvalim obchod na vybornou!!!!

Kryt na SE

Koupila jsem průhledný kryt na SE a je úplně bozi. Velká spokojenost:-).

Za mě dobrý

Měl jsem již několik krytů, s tvrzenými zády, uzavíratelný plastový a několik silikonových. Tento je z nich nejrobustnější, parádně sedí na telefonu a děla přesně co má, chrání telefon. Několikrát se mu stalo, že mi telefon “vyskočil” z ruky a naštěstí, i díky tomuto obalu, to přežil bez úhony.

Bubliny

Kryt skvěle sedí, je o dost lepší než od applu který se po nějaké době roztáhl a zežloutl. Vadí mi ale vzduchové bubliny které se pod krytem dělají.

Kryt Lemory Air

Tenký a velmi příjemný kryt. Doporučuji všem. Ta kůže na zádech krytu je prostě boží.